За придбання та зберігання психотропних речовин доведеться нести кримінальну відповідальність

  • 681

Фото без опису

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який повторно незаконно придбав та зберігав психотропні речовини у великих розмірах.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом окружної прокуратури слідчим відділом поліції, встановлено, що один із місцевих жителів за допомогою мобільного домовився із невідомою особою про купівлю у неї психотропної речовини – амфетаміну із метою власного вживання. В свою чергу, невідома особа,               помістила у поліетиленовий пакет психотропну речовину – амфетамін та залишила у насипі із щебнем на одній із вулиць міста Кам’янця-Подільського, про що повідомила замовника. Останній взяв у вказаному невідомою особою місці поліетиленовий пакет з психотропною речовиною та переніс до місця свого проживання, де незаконно умисно, порушуючи правовий режим обігу наркотичних засобів та психотропних речовин в Україні, зберігав у коробці з-під мобільного телефону у кімнаті будинку для власних потреб без мети збуту, до моменту вилучення працівникам поліції.

Обвинувачений свою вину як під час досудового розслідування, так і в суді, визнав повністю.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 06.04.2021 обвинуваченого визнано винним та призначено покарання за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України.