26 березня відбувся щорічний турнір з волейболу, присвячений пам'яті заслуженого вчителя України, ветерана праці, вчителя фізичної культури Староушицького ліцею Таралевича Данила Пилиповича.

Вітальним словом до юних волейболістів захід відкрили директор Слобідсько-Кульчієвецької дитячо-юнацької спортивної школи Ковальчук Олег Станіславович та секретар Староушицької селищної ради Розворук Лариса Яківна.

У турнірі взяли участь юні волейболісти Баговицького, Кульчієвецького та Староушицького ліцеїв.

За результатами змагань І місце виборола команда дівчат Староушицького ліцею!!!

ІІ місце посіла команда Баговицького ліцею.

ІІІ місце - команда Кульчієвецького ліцею.

За підсумками змагань кращим гравцем стала Литвинюк Дарія, а кращим нападаючим - Левицька Діана.

Команда дівчат Староушицького ліцею нагороджена кубком та відзначена грамотами Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради та Слобідсько-Кульчієвецької дитячо-юнацької спортивної школи.

ВІТАЄМО!!! Бажаємо яскравих перемог у майбутньому!!!