Розпочалася реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021

  • 606

Фото без опису

9 березня 2021 року розпочалась реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA, засновану за ініціативи та фінансування міжнародної сільськогосподарської науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience. Програма реалізується за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Реєстрація на програму триватиме до 11 квітня 2021 року.

Програма TalentA сприятиме покращенню продовольчої безпеки суспільства через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві. Вона передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів.

Основні критерії для участі в програмі TalentA-2021:

вік від 18 років;

проживання в населеному пункті з населенням до 10 000 осіб;

наявність   офіційної реєстрації сільськогосподарського підприємства (самозайнятість або офіційне працевлаштування на підприємстві) з терміном його діяльності від 1 року.

Навчальний план TalentA-2021 ще краще відповідатиме запитам сучасних українських фермерок – на додачу до попередніх лекцій з розвитку soft skills, бізнесу, сучасних агрономічних технологій, доступу до фінансування, в навчальному плані з’явилися модулі з юридичної грамотності та сталого розвитку. Учасниці цього року також матимуть змогу ознайомитися з більшою кількістю успішних кейсів за різними тематичними напрямками.

Власниці Сертифікатів TalentA-2021 матимуть можливість взяти участь в грантовій частині проєкту та позмагатися за гранти від компанії Corteva Agriscience на розвиток продовольчої безпеки своїх громад.

ГРАНТОВИЙ ФОНД  у 2021 році становить 22000 доларів США і буде розподілений наступним чином:

1 місце – 10000 доларів США;

2 місце –  7000 доларів США;

3 місце –  5000 доларів США.

(розрахунок в національній валюті за курсом НБУ, встановленим на день перерахунку коштів).

Оголошення переможниць відбудеться 15 жовтня у Всесвітній день сільських жінок. 

Ознайомитися з офіційними правилами TalentA-2021 та заповнити реєстраційну форму на програму можна за посиланнямhttps://talenta.org.ua/participationform?  

Про програму TalentA 

TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Ініційована компанією Corteva Agriscience у 2019 році разом із Федерацією асоціацій сільських жінок Іспанії (FADEMUR) в Іспанії, програма нині успішно реалізується також в Україні, Португалії, Румунії та Росії.

 

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua  

Програми TalentA у  Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/talentaukraine/?modal=admin_todo_tour

 

Більше інформації за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=pochynajetsya-rejestratsiya-na-osvitno-hrantovu-prohramu-dlya-zhinok-fermerok-talenta-2021&fbclid=IwAR2TOPr3l3PqBMNtiGjrl7HgnYtupoMmLW5x2BjzFCXvz9xnBPWG9kkt3Fc  .