Вітання із Святом 8 березня від голови громади Анатолія ТИМЧУКА

Дорогі, любі жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і дбайливість.

Кожна з вас – чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю ви надихаєте чоловіків на добрі справи, спонукаєте на подвиги й звитяги. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. А ще ви – справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

У цей святковий день сердечно бажаю кожній із вас міцного здоров’я, родинного затишку та душевного тепла. Нехай вас не оминає радість та натхнення, а прекрасні почуття зігрівають серце, дарують наснагу для нових життєвих перемог. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких. Зі святом!

Селищний голова Староушицької ТГ Анатолій ТИМЧУК