В ОДА відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельниччини

26 лютого в Хмельницькій ОДА відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. Головувала на нараді голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації ОТГ, міський голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць. До спільного діалогу долучилися заступники голови адміністрації, голова обласної ради Віолета Лабазюк, депутат обласної ради Ульяна Ткаченко, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації ОТГ Валентина Полтавець, голови та представники сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та інші запрошені. Серед представників громад був селищний голова Староушицької ТГ Анатолій Тимчук.

Фото без опису  Фото без опису

Під час спілкування, присутні окремо обговорили проблемні питання, що виникають в громадах у зв’язку з новим територіальним поділом області на 3 райони: Шепетівський, Хмельницький та Кам’янець-Подільський. Зокрема, серед озвучених питань – виконання бюджетів 2020 року та особливості формування бюджету 2021 року, взаємодія управлінь соціального захисту, робота закладів первинної та вторинної медичної допомоги в контексті взаємодії з громадами, взаємодія місцевих органів військового управління з органами місцевого самоврядування з питань оборонно-мобілізаційної роботи на відповідній території, тощо.

Фото без опису  Фото без опису