ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

  • 490

Фото без опису

Покарана за крадіжку

 

 У грудні 2020 року в вечірній час, місцевий житель, будучи раніше неодноразово судимим за корисливі злочини, з метою заволодіння чужим майном та особистого незаконного збагачення, усвідомлюючи протиправний та суспільно небезпечний характер своїх дій, розбивши віконне скло та відчинивши з середини вікно, проник в приміщення житлового будинку потерпілого, звідки таємно викрав електричну плитку, електричну піч, оприскувач, обігрівач та телевізор. 

За вказаним фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, що підтверджували вину чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка вчинена повторно з проникненням в житло) Кримінального кодексу України, та й сам засуджений, усвідомивши вчинене, не лише зізнався у крадіжці, а й повернув потерпілому викрадені речі.

За підтримання публічного обвинувачення в суді місцевої прокуратури місцевого жителя засуджено вироком Дунаєвецького районного суду за ч.3 ст.185 ст.71 Кримінального кодексу України до 4 років позбавлення волі.

                              

За матеріалами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури

                  

 

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство.

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Вятровський Ю.А., протягом тривалого часу чоловік систематично вчиняв психологічне насильство щодо неповнолітньої доньки своєї співмешканки, яке виразилося у вигляді словесних образ, приниженні її гідності та  залякуванні, що призвело до психологічних страждань.

Зловмисника неодноразово притягували до адміністративної відповідальності  за ч.1 та ч.2 ст.173-2 КУпАП, а саме вчинення домашнього насильства, проте складені адмінпротоколи не вплинули на засудженого і не змінили його поведінку стосовно доньки своєї співмешканки.

Місцевою прокуратурою успішно реалізовано положення  Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», та положення Кримінального кодексу України щодо протидії насильству у сім’ї.

За результатами судового розгляду Дунаєвецьким районним судом зловмисника засуджено до 4 місяців арешту.