?В рамках роботи над проектом “Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні” пройшло онлайн засідання робочої групи, що працює над розробкою Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Староушицькій територіальній громаді на 2021 -2025 роки????

?Розроблення Програми обумовлено змінами основних тенденцій розвитку громадянського суспільства, зростанням ролі громадських організацій в різноманітних сферах життя громади, необхідності активізації громади задля більш активної участі в суспільно-політичному житті, зменшення вірогідності виникнення соціальних конфліктів, налагодження діалогу між владою та громадськістю, розподілення відповідальності за розвиток громади між владою та інститутами громадянського суспільства.

?Учасники зібрання попрацювали над визначенням основних напрямків, на які буде спрямована програма. ????

Громадські Ініціативи України????????