ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

  • 339

Фото без опису

16.02.2021 до Кам’янець - Подільської міської лікарні було доставлено   мешканця м. Кам’янця-Подільського з численними забійними ранами.

 Як було встановлено,   один з  раніше неодноразово судимих мешканців Кам’янець-Подільського району, в ході словесного конфлікту із своїм знайомим,    під час спільного  відпочинку  накинувся на останнього  та  на наніс  численні удари різними частинами тіла по голові, спричинивши  тяжкі тілесні ушкодження. В подальшому,  після втрати  потерпілим свідомості залишив  останнього  в малолюдному місці.

  За вказаним фактом Кам’янець-Подільським управлінням поліції, за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури,  розпочато  досудове розслідування кримінального провадження. Особі, що спричинила тілесні ушкодження,    повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України та обрано запобіжний захід в виді тримання під вартою.

За вчинення вказаного правопорушення, згідно Кримінального кодексу України, передбачено покарання в виді позбавлення волі на строк  від 5  до 8 років.