Несвоєчасне подання декларації має свої наслідки

  • 429

Фото без опису

Боротьба із корупцією в Україні є пріоритетним завданням політики держави.

Органи прокуратури, відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.14 р. № 1700-VII (далі – Закону) являються спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції поряд з Національною поліцією, Національним антикорупційним бюро України, Національним агентством з питань запобігання корупції.

Відповідно до статті 45 Закону, державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Однак, продовжують мати місце факти нехтування вищезазначеними нормами.

Так, за принципової позиції працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури (по обслуговуванню Кам’янець-Подільського району) упродовж 2020 року забезпечено участь у розгляді судом 8 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, складеними управлінням стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, за результатами розгляду яких, 8 депутатів сільських рад Кам’янець-Подільського району визнано винуватими у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1  ст.172-6 КУпАП.

 

Таким чином, щоб не отримати «почесне» місце в списку «реєстру корупціонерів», нагадуємо, з 1 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

Щорічна декларація:

термін подання – до 00 год. 00 хв. 1 квітня 2021 року

подається за період з 1 січня 2020 по 31 грудня 2020 року

відомості станом на 31 грудня 2020 року

 

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура