Спільна робота Староушицької селищної ради з агенцією АСТАР

За останні 2 місяці Староушицька селищна рада спільно з агенцією АСТАР відправили 4 грантових заявки. На цей раз у фокусі була тема "Цифрові канали комунікації між старостинськими округами та керівництвом Староушицької територіальної громади", яка пішла на Фонд Східна Європа.

Ціль проєкту:

Зміцнити партнерство органів місцевого самоврядування Староушицької громади з місцевими жителями за допомогою мобільних каналів комунікації

Завдання проєкту:

- започаткувати волонтерський рух в громаді для підвищення ефективності розвитку громади;

- активізувати мешканців громади завдяки сучасним ІТ технологіям;

- сформувати в режимі онлайн бази даних про стан соціально-економічного життя громади для подальшого використання;

- створити мобільні канали комунікації між жителями громади і органами місцевого самоврядування.

Загалом проектів було підготовлено на суму понад 8,5 млн грн. Є перші позитивні результати. На інші чекаємо найближчим часом.