Відкриття сучасного відділення Укрпошти в с. Грушка

Ще раніше керівництво громади та Хмельницької філії Укрпошти погодили спільну роботу для забезпечення комфортних умов роботи працівникам відділення Укпошти  громади для надання послуг населенню. Яскравим прикладом такого співробітництва в цьому році стало оновлення відділення поштового зв‘язку у смт Стара Ушиця, та відкриття нового відділення у с. Грушка.

Поштове відділення в с. Грушка знаходилося в приміщенні панського маєтку, яке пербуває в аварійному стані. Тому керівництвом громади було прийнято рішення перенести відділення у приміщення сільського будинку культури.

У частині приміщення будинку культури, куди було перенесено поштове відділення, проведено капітальний ремонт, встановлено нові меблі, які відповідають операційним завданням приміщення.

Днями у селі відбулася урочиста подія – гостинно відчинило двері нове відділення поштового зв‘язку. Капітальний ремонт приміщення відділення було проведено за рахунок коштів Староушицької селищної ради, а нові сучасні меблі були придбані за рахунок Укрпошти.

У церемонії відкриття  ВПЗ взяли участь селищний голова ­–  Анатолій Тимчук, секретар Староушицької селищної ради – Лариса Розворук, староста с. Грушка­ – Ганна Комар, керівник Кам’янець-Подільського Центру поштового зв’язку №2 – Оксана Колачова, територіальний менеджер Кам’янець-Подільського району ­– ­ Наталія Погорєвич, Володимир Цема.

Гості щиро подякували представникам місцевої влади та висловили надію, що ця плідна співпраця буде продовжуватись.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису