Святкування Дня Святого Миколая у громаді

  • 1523

смт Стара Ушиця

Напередодні улюбленого свята дітвори до Староушицького ліцею та Староушицького ДНЗ "Подолянчик" завітав директор ТОВ "ЗАРУС-Інвест" Лемішевський Денис Анатолійович .

Денис Анатолійович привітав усіх вихованців ліцею солодощами із прийдешніми святами, побажав миру, міцного здоров’я, добробуту та щасливих свят.

В свою чергу ми, щиро дякуємо нашому спонсору за щорічну увагу та бажаємо творчих здобутків, нехай всі плани будуть ідеальними, а задуми стають реальними.

  

  

 

 

  

  

 

 

с. Подільське

У суботу 19 грудня в Україні відзначається велике православне свято - день Миколи Чудотворця. Для православних Святий Миколай - свято подарунків і виконання чудес. У переддень свята завітав святий Миколай і до Подільського ліцею. Він побував у всіх класах початкової школи, побажав дітям бути розумними, чемними, працьовитими і слухняними. Ну і, звичайно ж, не обійшлося без солодких подарунків від Миколая. Щиро дякуємо за підготовку свята вчителям Оксані Вітковській, Ірина Ржепянській, Тетяні Лісовій, Лесі Дудар, а педагогу-організатору Аліні Костецькій - за святкову фотозону.

  

  

 

Колектив дитсадка та батьки висловлюють щиру подяку депутату районної ради Криваку В.М., засновнику СТОВ "Зоря" Гінзеровському О.А., депутату Вольському І.О., та ПП Гуменюку В.В. за отримані подарунки, які з великим нетерпінням завжди чекають діти .

Нехай 2021рік стане для Вас успішним і плідним , щедрим на здобутки та добрі справи.

  

 

с. Грушка

  

День Святого Миколая - одне з найсвітліших і радісних свят, якого найбільше чекають малюки,які сподіваються на диво , здійснення заповітної мрії , котра під силу лише святому.

в Акції "Подаруй дитині радість до дня Святого Миколая" започаткованою старостою сіл Грушка,Каштанівка,Рункошів Комар Ганною Іванівною , згодилися взяти участь місцеві підприємці: Анатолій Сигидин, Іван Сіньков, Сергій Тимчук, Дмитро Мельник, Віктор Цимбалістий,Олександр Гензіровський, Валентин Антименюк. І ось в переддень свята староста Ганна Комар та Анатолій Сигидин відвідали наш дошкільний заклад з великою кількістю подарунків та солодощів. Радості дітей не було меж. Від імені всіх вихованців та працівників дошкільного закладу висловлюємо щиру вдячність нашим спонсорам. Бажаємо вам міцного здоров'я. Нехай добрий святий Миколай принесе щастя у ваші сім'ї , мир та благополуччя рідній Україні.

  

 

с. Нефедівці

Колектив та батьківський комітет Нефедівського ДНЗ "Козачата"дякують всім за солодкі подарунки нашим діткам на День Святого Миколая.