Форум місцевого самоврядування на Хмельниччині.

12.12.2020 у Кам‘янці-Подільському в сесійній залі міської ради відбувся Форум місцевого самоврядування, організований Хмельницьким обласним осередком політичної партії "Слуга Народу", на якому обговорювались нагальні проблеми місцевого самоврядування в умовах завершення реформи децентралізації. На цей захід було запрошено селищного голову Анатолія Тимчука, а також представників апарату Староушицької селищної ради Маргариту Волошину та Альону Прудивус.

Фото без опису  Фото без опису

В обговорені взяли участь: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат України, голова обласного осередку політичної партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій, народні депутати України - Ігор Марчук, Олена Копанчук, Юрій Заславський, Владлен Неклюдов, Олександр Дануца, Олексій Жмеренецький, голова Кам'янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, міський голова Кам‘янця-Подільського Михайло Посітко, депутати Хмельницької обласної ради, очільники громад та депутати місцевих рад усіх рівнів Кам'янець-Подільського району. Також на форумі виступив Сергій Яцковський - виконавчий директор асоціації ОТГ Хмельницької області, який дуже чітко і точно описав проблеми і виклики, які стоять перед територіальними громадами та їх бюджетами. А також зазначив позитивні зрушення, які відбулися завдяки прийнятим законам, що стосуються місцевого самоврядування. Було заслухано доповіді представників місцевого самоврядування щодо теперішнього стану роботи місцевої влади. Захід був дуже інформативним та корисним.