В населених пунктах громади було роздано продуктові набори людям з особливими потребами

Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

З цієї нагоди, в населених пунктах громади було роздано продуктові набори людям з інвалідністю. Соціальні працівники провідали людей з особливими потребами, побажали їм міцного здоров’я і вручили набори з найнеобхіднішими продуктами харчування.

Приємно, що вже на території Чабанівської сільської ради, яка незабаром буде старостатом, підприємці також допомогли із продуктовими наборами для людей. Ми вдячні підприємцям Віктору Бабіну, Олександру Гаврилюку за допомогу. Добро повертається!