І ЗНОВУ СУД ПОВЕРНУВ БЕЗХАЗЯЙНЕ МАЙНО ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА СУМУ ПОНАД 360 ТИС. ГРН.

Так, 26 листопада 2020 року  Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто та задоволено два позови Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади, а саме двох гідротехнічних споруд в с. Слобідка-Кульчієвецька на суму 292 843 грн. та 71 536  тис. грн.

Отримавши вище зазначене майно у комунальну власність Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада Кам’янець-Подільського району отримає додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету.

Всього у поточному році завдяки вжитим Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заходам представницького характеру 6 гідротехнічних споруд передано у комунальну власність Слобідсько-Кульчієвецької та Китайгородської ОТГ на загальну суму 493 тис. грн.