Відбулося засідання першої сесії Староушицької селищної ради VIIІ скликання.

18 листопада 2020 року о 11 год. в приміщенні Староушицького будинку культури, відбулося засідання першої сесії Староушицької селищної ради VIIІ скликання.

Андрій Пастух, голова виборчої комісії, оголосив результати виборів, привітав новообраних депутатів та голову ОТГ Анатолія Тимчука і вручив їм відповідні посвідчення. Анатолій Тимчук подякував виборцям за виявлену довіру і закликав всіх новообраних депутатів до спільної роботи на користь громади та прийняв Присягу.

Також серед гостей на сесії був присутній Ігор Гай –  депутат Хмельницької обласної ради. Він подякував за роботу селищного голови і також звернувся до всіх присутніх депутатів із побажаннями хороших результаттів роботи та злагоди.

Новообрані депутати Староушицької селищної ради VIII скликання:

1. Бичок Наталія Іванівна
19. Горіховський Максим Володимирович
20. Бабін Віктор Анатолійович
21. Вікол Галина Миколаївна
22. Сендзюк Ігор Ананійович.

Після урочистої частини голова селищної ради озвучив депутатам порядок денний, а саме: Про затвердження Регламенту Староушицької селищної ради; про обрання  лічильної комісії Староушицької селищної ради; про обрання секретаря Староушицької селищної ради; про затвердження форми бланку для поіменного голосування; про затвердження Положення про старост Староушицької селищної ради; про затвердження старост Староушицької територіальної громади; про затвердження старости Староушицької територіальної громади; про затвердження старости Староушицької територіальної громади; про затвердження старости Староушицької територіальної громади; про утворення постійних комісій Староушицької селищної ради та затвердження Положення про постійні комісії Староушицької селищної ради; про затвердження персонального складу постійних  комісій Староушицької селищної ради; про затвердження  заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади; про затвердження  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади; про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу; про здійснення секретарем селищної ради повноважень секретаря виконавчого комітету ради та ще ряд питань.

Секретарем Староушицької селищної ради обрали – Ларису Яківну Розворук. Депутати підтримали її кандидатуру.

Заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади –  Горбняк Василь Миколайович.

Заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Чорний Ігор Євгенович

Староста Грушківського старостинського округу – Комар Ганна Іванівна.

Староста Крушанівського старостинського округу – Продан Вікторія Миколаївна.

Староста Нефедівського старостинського округу – Касьянов Інна Леонідівна.

Староста Подільського старостинського округу – Вольська Ольга Василівна.