Вітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарського виробництва!

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є важливим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.
Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.
Дозвольте від щирого серця подякувати вам за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.
Бажаю вам Божих благословінь, доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК