В смт Стара Ушиця вітали працівників закладів соціальної сфери Староушицької ОТГ

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Напередодні цього свята у приміщенні Будинку культури смт Стара Ушиця вітали працівників закладів соціальної сфери Староушицької ОТГ: соціальних працівників, які надають допомогу одиноким людям вдома, працівників Староушицького територіального центру соціального обслуговування населення, фахівців із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кам’янець-Подільської РДА.

Голова Староушицької селищної ради Анатолій Тимчук, заступник селищного голови з гуманітарних питань Ігор Чорний, секретар Староушицької селищної ради Лариса Розворук та начальник ВОКТМС Наталія Бичок взяли участь в урочистостях, присвячених святу.

Свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щоденно опікуються забезпеченням гарантій соціального захисту жителів громади.

Ці люди обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги, адже в основі щоденної важливої праці працівників соціальної сфери лежить один з головних принципів людства - підтримка ближнього.