Відповідно до плану створення ЦНАП в рамках Фази впровадження Програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП в Староушицькій селищній раді 29-30 вересня відбулося спільне навчання з працівниками селищної ради.

В ході навчання було висвітлено та обговорено роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, проблеми реалізації власних і делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг та типові проблеми, які можуть виникнути під час надання адміністративних послуг.
Тренером з обговорених питань виступив Яцковський Сергій
Також було отримано навички щодо порядку надання базових адміністративних послуг та параметрів їх якості.