Спеціалісти Староушицької селищної ради на чолі із головою громади Анатолієм Тимчуком провели робочу зустріч із представниками Агенція Сталого Розвитку АСТАР

Після 10-денного узгодження формату грантової заявки, збору інформації по Україні та ЄС, систематизації даних про кемпінгові містечка, вивчення нормативно-правової бази для сталого туризму, аналізу туристопотоків в громаді, ми сьогодні почали роботу над проектом "Еко-кемпінг "Бакота" - європейська модель сталого туризму".

До проекту будуть залучені фахівці з України, Нідердандів та Німеччини.

Моделі кемпінгів взяли з Нідерландів, Німеччини, Австрії, Італії, Хорватії.

Проект буде реалізовуватися у кілька етапів, які дададуть можливість створити еко-кемпінг на 250 ліжко-місць. 50% - це будуть трейлери, які належать КП, а 50% - це місця для приватного розміщення. Також буде паркінг, зона для активного відпочинку та облаштований пляж.