Місцева прокуратура продовжує вживати заходи представницького характеру щодо збільшення розміру орендної плати за використання земель водного фонду

Місцевою прокуратурою проводиться вивчення відповідності розміру орендної плати за використання земель водного фонду нормативно грошовій оцінці землі, в результаті чого виявлено факт заниження розміру орендної плати у договорі оренди земельної ділянки (ставка), де орендарем нормативно грошова оцінка земельної ділянки водного фонду, розташованої за межами населених пунктів не проводилась, орендна плата не відповідає вимогам чинного законодавства.

На усунення вказаних порушень, діючи на захист інтересів держави, місцевою прокуратурою, 22.09.2020 до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Хмельницької обласної державної адміністрації, Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації до фізичної особи (орендаря) про внесення змін до договору оренди водного об’єкта (ставка) загальною площею 6 га, що розташований за межами населених пунктів Староушицької селищної ради з метою приведення у відповідність розміру орендної плати нормативно-грошовій оцінці землі, де розмір орендної плати збільшиться на 6 тис. грн.

.