До Староушицької ОТГ завітали представники Канадської поліцейської місії.

  • 370

13 серпня до Староушицької ОТГ завітали представники Канадської поліцейської місії. Поспілкувались з головою Староушицької об'єднаної територіальної громади Анатолієм Тимчуком, поліцейським офіцером громади Владиславом Мандзюком та із представниками громади. Отримати відповіді на питання, які їх цікавили, обмінялися досвідом. Канадські поліцейські підтримують реформи в Україні, зокрема і ту до якої залучилася і Староушицька громада.
Минулого року усі працівники груп реагування патрульної поліції Хмельниччини пройшли навчання від Канадської поліцейської місії.
Хмельниччина стала однією з перших областей, де почали працювати ПОГи. А в більшості областей запуск цього проекту ще попереду.
Тож канадські колеги поспілкувалися з поліцейськими офіцером громади, головою ОТГ, громадянами, щоб зробити висновки, чи задоволені люди роботою свого поліцейського, чи достатньо у нього знань та навичок для виконання поставлених завдань, чи задоволені всі матеріально-технічним забезпеченням, які побажання в подальшій роботі тощо.