Дорога у напрямку Подільське – Нефедівці вже повністю асфальтована.

Дорога у напрямку Подільське – Нефедівці вже повністю асфальтована. У поточному році, вдалося включити до переліку доріг, що підлягають поточному середньому ремонту ділянку дороги місцевого значення С 230843 Нефедівці – Лучки довжиною 700 м. Замовником робіт являлась ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг». Після проведеного тендеру на поточний середній ремонт даної ділянки, виконавцем роботи було визначено ПП ВКФ «Будмонтажсервіс», м. Кам’янець-Подільський. Вартість будівництва становить 2 730 957 грн.
Силами громади були проведені підготовчі роботи до проведення ремонту на ділянці дороги С 230843 Нефедівці – Лучки. Працівники КП «Відродження» прочищали узбіччя від кущів.
Цими днями її проінспектували керівництво громади та народний депутат Верховної Ради України Ігор Марчук. Жителі сіл Подільське та Нефедцівці вже відчувають перевагу руху між населеними пунктами. Адже раніше це забирало багато часу.