Вітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Щиросердно вітаю вас із нагоди вашого професійного свята ! Праця медиків — це одна з найбільш благородних і жертовних робіт. Вас недарма називають хранителями життя, адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя людини. Велика вам вдячність за вашу людяність, душевність та співпереживання.

Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги – всіх вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини - здоров’ю.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Нехай усе хороше повертається до вас сторицею, а клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Зі святом ! З повагою, селищний голова Анатолій ТИМЧУК