Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків

Асоціація міст України просила Уряд прийняти рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків та направляла відповідний лист Прем’єр-міністру. 14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

Такі зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків, які працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів.

Рішення набуде чинності після опублікування.

Нагадаємо, напередодні засідання Уряду, з метою зниження соціальної напруги та беручи до уваги необхідність розв’язання проблеми підтримки бізнесу в умовах карантину, Асоціація міст України просила Уряд прийняти рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків шляхом внесення зміни до постанови №211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»: в абзаці другому підпункту 8 пункту 2 виключити слова «виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах».