ПРОКУРАТУРА ПРОТИДІЄ ГРАЛЬНОМУ БІЗНЕСУ

Правоохоронними органами області продовжується робота з припинення діяльності на території області заборонених законом гральних закладів.

Працівниками Кам’янець-Подільської  місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у якому здійснюється слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

В межах вказаного провадження 13 травня цього року у місті Кам’янці-Подільському викрито підпільний гральний заклад.

У приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено та вилучено 12 одиниць комп’ютерної техніки.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз до суду скеровано клопотання про накладення на вилучене майно арешту.