Керівництво громади вручило подарунки багатодітним матерям до свята Дня матері

У неділю, 10 травня, відзначається свято День матері. Керівництво громади із подарунками відвідали багатодітних мам, які проживають на території Староушицької територіальної громади.

Безумовно, це свято – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – своєї мами, яка все розуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

На День матері діти дарують своїм матерям квіти, святкові листівки, роблять якісь подарунки власними руками, присвячують мамам пісні та вірші. Якщо говорити про дорослих дітей, то прийнято дарувати подарунки – головне, щоб вони були від серця та з добрими намірами.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису