У Староушицькій громаді сім'ям загиблих у Другій світовій війні вручили продуктові набори.

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник селищного голови Василь Горбняк, секретар селищної ради Лариса Розворук, старости округів а також соціальні працівники відвідали сім'ї загиблих, вдов ветеранів і вручили їм продуктові набори.
На жаль, у зв'язку з карантином, проведення заходів приурочених цьому дню були відмінені. Проте керівництво громади потурбувалось про своїх жителів, для яких війна залишила болючий шрам у серці.
Така благодійна допомога є дуже доречною, адже вона в черговий раз підтверджує щиру повагу та шанобливе ставлення до них.
Гості завітали до усіх помешкань де проживають сім’ї загиблих, вдови ветеранів. Керівники поцікавились умовами проживання, поспілкувались з ними, побажали міцного здоров’я, родинного затишку, миру, злагоди та Божої благодаті.

Фото без опису  Фото без опису

Керівництво Староушицької селищної ради висловлює подяку всім підприємцям, що відгукнулися і долучилися до благодійної акції:
смт Стара Ушиця та с. Гораївка – Ананійчук Олександр Степанович та Мінгаз Світлана Іванівна;
Грушківський старостат – Чорненька Світлана Іванівна, Тимчук Світлана Валентинівна, Гринишена Лариса Григорівна;
с.Крушанівка – Чорна Наталя Михайлівна, Ганюк Зоя Василівна;
с.Нефедівці – Тимчук Сергій Сергійович.
Окрема подяка Ананійчуку Олександру Степановичу та Мінгаз Світлані Іванівні за надану допомогу.

Фото без опису  Фото без опису