У населених пунктах Староушицької громади відбулося покладання квітів загиблим воїнам в роки Другої світової війни.

У населених пунктах Староушицької громади відбулося покладання квітів загиблим воїнам .

По­дія бу­ла при­уро­че­на до Дня пам’яті та при­ми­рен­ня та до 75-ї річ­ни­ці Пе­ре­мо­ги над фа­шиз­мом у Дру­гій сві­то­вій вій­ні, що від­зна­ча­ють­ся 8 та 9 трав­ня від­по­від­но. У зв’яз­ку з ка­ран­ти­ном за­хо­ди від­бу­ли­ся ли­ше за учас­тю керівництва громади.

У ме­мо­рі­аль­них за­хо­дах взя­ли участь селищний го­ло­ва Анатолій Тимчук, заступник селищного голови з гуманітарних питань Ігор Чорний, сек­ре­тар Староушицької селищної ра­ди Лариса Розворук, заступник начальника ВОКТМС Юлія Заболотна, в.о. старости с. Грушка Ганна Комар, в.о. старости с. Подільське Оксана Ларукова, в.о. старости с. Крушанівка Вікторія Продан та депутат Староушицької селищної ради (округ №19, с. Нефедівці) Анатолій Святкевич. В старостинських округах до покладання квітів долучились також працівники клубів і будинків культури та соціальні працівники.

При­сут­ні схи­ли­ли го­ло­ви пе­ред ге­ро­ями, які від­важно й са­мо­від­да­но бо­ро­ли­ся з на­циз­мом.