В населених пунктах громади проведено роботи з благоустрою територій біля пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил.

Керівництво Староушицької ОТГ приділяє значну увагу благоустрою монументів та пам’ятників загиблим воїнам на території громади.

В рамках акції «Збережемо пам’ять» напередодні пам’ятних дат Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в усіх населених пунктах громади проведено роботи з благоустрою територій біля пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ. Солдати не повернулися з війни, але їхні імена нащадки повинні пам’ятати, а їхній героїзм - шанувати.

Цими днями заступиник голови Василь Горбняк та заступник голови з гуманітарних питань Ігор Чорний побували на місцях поховань загиблим воїнам та прослідкували зроблену роботу.