Благоустрій в населених пунктах громади

Щороку з настанням весни в громаді розпочинаються роботи із благоустроєм територій, прибираням вулиць, висадкою дерев. Однак цього року весна розпочалася з поганої новини – введення карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Але ми віримо  те, що незабаром все минеться і ми із позитивом будемо працювати далі.

Ці два тижні в населених пунктах громади працюють працівники Будинків культури, старостатів. Під час весняного прибирання вони виконують широкий комплекс робіт з озеленення, облаштування та приведення до належного естетичного вигляду та санітарного стану територій старостинських округів. Працюють, не зважаючи на карантин, і працівники КП «Відродження», здійснено кронування дерев в центрі смт Стара Ушиця. Також працівниками комунального підприємства та Будинку культури було частково побілено дерева. Також проводиться санітарна чистка та вирубка чагарників вздовж доріг.