Фото без опису Рекомендації щодо алгоритму першочергових дій при виявлені на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nСоV.

Фото без опису Рекомендації щодо застосування алгоритму першочергових дій водіїв (працівників громадського транспорту загального користування) у випадку виявлення особи, імовірно інфікованої коронавірусом 2019-nСоV.

Фото без опису Пам’ятка про самоізоляцію для мандрівників, які повернулися з країн, де зафіксовано випадки коронавірусу 2019-nСоV.