Підозрюваному кам'янчанину в умисному спричиненні тяжкого тілесного ушкодження на час слідства обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою

  • 382

Фото без опису

За принципової позиції Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури підозрюваному в умисному спричиненні тяжкого тілесного  ушкодження тридцяти дев’ятирічному мешканцю міста обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 160 тис. грн.

 

В ході досудового розслідування кримінального провадження за                               ч. 1 ст. 121 КК України, що за процесуального керівництва Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюється слідчим відділом Кам'янець-Подільського ВП ГУНП в області, встановлено, що напередодні 8 березня, один керівник спортивного клубу «Еврика» на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин умисно спричинив тяжкі тілесні ушкодження, які небезпечні для життя в момент заподіяння тридцяти дев’ятирічному мешканцю міста.

 

Так, під час проведення огляду місця події працівниками поліції виявлено та вилучено предмет ззовні схожий на шило, яким можливо і спричинено тілесні ушкодження потерпілому. Вказана обставина буде перевірена шляхом проведення відповідних судових експертиз.

 

Разом з тим, підозрюваного затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України та на підставі ухвали слідчого судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду від 10.03.2020 до останнього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу в розмірі                 160 тис. грн.

 

Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення та завершення досудового розслідування.

 

 
Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

 

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура