Поліцейський офіцер громади отримав службовий автомобіль

Поліцейський офіцер громади отримав службовий автомобіль

«Поліцейський офіцер громади» - є важливим проєктом за останній рік. Новацією якого є те, що офіцер громади буде мешкати на території громади, він доступний для населення, готовий вирішувати всі питання що стосується безпеки громадян і завжди знаходиться поруч з людьми. Його завдання зробити усе можливе, щоб кожний мешканець громади почував себе захищеним.

Щоб стати поліцейським офіцером громади, кандидати на цю посаду пройшли серйозний відбір і підготовку.
12 березня, селищний голова Анатолій Тимчук та офіцер громади Владислав Мандзюк перебувають у м. Хмельницький.

Фото без опису  Фото без опису

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади»,відбулося вручення сертифіката учасника проєкту та ключів від службового автотранспорту Reno Duster. Авто оснащено необхідною технікою та гаджетами, для дистанційної роботи, що значно підвищить мобільність та оперативність під час виконання службових обов’язків.

Фото без опису  Фото без опису