Підсумки обласного фестивалю читців, присвяченого Шеченківським дням. Староушицька ОТГ займає І місце

Підсумки обласного фестивалю читців, присвяченого Шеченківським дням. Староушицька  ОТГ займає І місце

Відповідно наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 12.03.2020 № 98-од «Про підсумки обласного фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням, «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти» дипломом ІІ ступеня нагороджена учениця Подільського ліцею Тетяна Ржепянська (керівник Григор’єва Т.А.). Володаркою Гран-Прі стала учениця Грушківського ліцею Анастасія Тимчук (керівник Чорпіта Г.В.). Серед районів, міст, ОТГ Хмельницької області Староушицька селищна ОТГ займає І місце, набравши найбільшу кількість балів. Висловлюємо подяку учасникам конкурсу та їх наставникам.