В Хмельницькому ULEAD Хмельницький регіональний офіс відбувся день відкритих дверей.

7 лютого в Хмельницькому ULEAD Хмельницький регіональний офіс відбувся день відкритих дверей, на якому були присутні керівники програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Хмельницька обласна державна адміністрація, Хмельницька обласна рада, представники об’єднаних територіальних громад області та ЗМІ. Голова Староушицької громади Анатолий Тимчук представив позитивні результати співпраці з експертами колишнього Хмельницького ЦРМС, а зараз ULEAD Хмельницький регіональний офіс напрямку розвитку туризму.

Про напрацювання, досягнення та перспективи роботи розповіла Анна Буняк, менеджерка північного ХАБу Програми «U-LEAD з Європою». Вона зазначила, що Програма продовжуватиме працювати як із громадами, так і на національному рівні.
Керівник Хмельницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Dmytro Vasylenko зазначив, що це символічний старт роботи офісу цього року, адже вже є чималі напрацювання за час діяльності Програми та її представників на Хмельниччині.