Тиждень іноземної мови у Староушицькому ліцеї

  • 651

Тиждень іноземної мови у Староушицькому ліцеї


З метою стимулювання учнів до вдосконалення знань із німецької мови у 8 класі під керівництвом вчителя німецької мови Ященко Вікторії Вікторівни був проведений КВК на тему «Тварини».
Клас був поділений на чотири команди. Дітям пропонувалися різні ігрові завдання ("знайди схованки тварини", "хто швидше назве тварину й розповість про неї", вправа "пазл"). Школярі змогли повторити лексику з теми "тварини" й застосовувати її під час виконання різних завдань. Більшість завдань було спрямовано на вдосконалення усного мовлення учнів, що дуже важливо у вивченні іноземної мови.
Захід пройшов на високому рівні.

  

  


З метою узагальнення знань учнів з англійської мови під керівництвом вчителя англійської мови Пастух Олени Миколаївни у 6 класі був проведений брейн - ринг «English its very interesting»
Під час цікавих різноманітних завдань шестикласники розвивали ерудицію, зорову та слухову пам′ять, пізнавальний інтерес, кмітливість, творчий потенціал; удосконалювали вміння аргументувати та спонтанно й логічно висловлювати свою думку . Захід пройшов жваво. В усіх залишились позитивні враження.
Перемогла – ДРУЖБА!

  

  


З метою стимулювання учнів до вдосконалення знань із німецької мови в 11 та 10 класах під керівництвом вчителя німецької мови Ященко Вікторії Вікторівни був проведений "Брейн-ринг: Уявна подорож Німеччиною" (батл між 10 та 11 класами).
Змагання були спрямовані на популяризацію вивчення німецької мови.
Учні обох класів були дуже активними, кмітливими учасниками та показали високий рівень знань з німецької мови.
Хоча обидві команди переконували, що перемогла дружба, перемогу здобув вік і досвід 11-класників.
Команда-переможниця була нагороджена сертифікатом переможця.

  

  

 

Вітаємо переможців шкільного етапу
Конкурсу художнього перекладу
Струсевич Валерію, Гуменюк Анну, Левчук Оксану!!!
Бажаємо дівчаткам та їх наставнику Пастух Олені Миколаївні успіхів та перемог у майбутніх етапах конкурсу!!!