Товариські змагання з нагоди Всесвітнього дня волейболу в смт Стара Ушиця.

На базі Староушицького ліцею, 1 лютого, відбулися товариські змагання з нагоди Всесвітнього дня волейболу. Участь у даних змаганнях взяли 4 команди: команда працівників Староушицького будинку культури; команда працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій смт Стара Ушиця; команда Староушицького ліцею та команда виконавчого комітету Староушицької селищної ради.

Перед початком гри до всіх присутніх звернувся селищний голова Анатолій Тимчук. Він привітав всіх із спортивним святом, наголосив, що розвиток спорту у громаді є дуже важливим та побажав всім учасникам гарної гри.

Результати турніру:
І місце – команда працівників Староушицького будинку культури;
ІІ місце – команда працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій смт Стара Ушиця;
ІІІ місце – команда Староушицького ліцею;
ІV місце – команда виконавчого комітету Староушицької селищної ради.

Такі змагання завжди стимулюють до заняття спортом. По закінченні турніру голова ОТГ Анатолій Тимчук та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Бичок нагородили команди грамотами. Команда-переможець змагання отримала в подарунок волейбольний м’яч.

Фото без опису    Фото без опису