Час розвитку та самовдосконалення. Цікаві безкоштовні освітні проекти для дітей та дорослих

  • 804

Фото без опису

Час розвитку та самовдосконалення. Цікаві безкоштовні освітні проекти для дітей та дорослих

Ми обрали для вас декілька цікавих проектів фонду Klitschko Foundation, у яких можна безкоштовно взяти участь, дізнатися щось цікаве та провести час із користю.

Klitschko Foundation запрошує школи до участі в еко-освітньому проєкті «‎Zero Waste School»!

За підтримки фундації Coca-Cola проєкт «Zero Waste School» реалізовуватимиться втретє. Він покликаний впровадити культуру сортування у школах та громадах.

Під час програми учасники дізнаються про принципи командної роботи, опанують навички проєктного менеджменту, завдяки чому поетапно спланують власний проєкт. Також познайомляться з еко-активістами та лідерами думок.

Організують разом із місцевими жителями прибирання свого населеного пункту — «‎Zero Waste Day», сортуючи та зважуючи сміття. Саме так мешканці сіл та міст із усіх куточків України зрозуміють, що вони є двигунами змін.

У минулому році учасники провели 100 локальних проєктів для громад, зібрали 303 000 кілограм відходів, встановили 920 сміттєвих баків. У нагороду за активність 25 шкіл отримали прес для брикетування відходів. Прес допомагає акумулювати відходів у великій кількості та здавати вигідно на вторинну сировину. Завдяки проєкту учасники усвідомили, що коли є спільна мета та злагоджена команда, їм все вдасться зробити. Такий досвід допомагає ще більше впевнитися у своїх силах, мотивує не зупинятися і бути учасником змін.

Умови участі:

Приєднатись до команд «‎Zero Waste School» можна до 21 лютого 2020 року.

Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/.

У цьому році команди складаються з директора школи, одного вчителя та 2 школярів (1 дівчина і 1 хлопець 9 - 10 класів). Основними вимогами є готовність команди працювати задля спільного результату, бажання впливати та реалізовувати зміни у громаді.

Фото без опису

Klitschko Foundation запрошує учнів до участі в освітньому проєкті «‎Школа успіху»!

«‎Школа успіху» — 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття.

Протягом 10 днів учасники навчаться розробляти власні проєкти, здобудуть вміння презентації своїх ідей та втілення їх у реальність, побувають в офісах українських компаній і дізнаються про роботу бізнесу, соціальних та комерційних сфер, пройдуть тренінги від івент-менеджерів, комунікаційників, фахівців з ораторського мистецтва, мотиваційних спікерів, істориків, молодіжних лідерів та активістів, які поділяться своїм досвідом та знаннями. Учасники проєкту зможуть взяти участь у філософському модулі від The Aspen Institute Kyiv, на якому у форматі діалогу обговорять питання, з якими стикається молодь у XXI столітті – покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності, виховання звичок здорового способу життя.

Фото без опису

 

У 2019 році учасниками «‎Школи успіху» стали 50 дівчат та 50 хлопців, які отримали знання та розвинули навички креативного мислення, лідерства, продуктивністі, підприємницьких здібностей, інформаційної грамотністі, ораторського мистецтва. Крім того, учасники організували 100 локальних «‎Шкіл успіху», до яких залучили понад 3 000 підлітків.

Умови участі:

Реєстрація на проєкт «‎Школа успіху» відкрита до 15 лютого 2020 року.

Подати анкету можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/login

Klitschko Foundation запрошує вчителів фізкультури до участі в проєкті «‎Посилка успіху»!

«‎Посилка успіху» — тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як у школі, так і поза її межами.

Під час проєкту учасники дізнаються про нові методи викладання, сучасні види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування, мотивацію, обмінюються досвідом з колегами; вчаться реалізовувати власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

У 2019 році фонд провів навчання для 360 вчителів фізичного виховання та через локальні проєкти охопили більше 24 тисяч учнів. Після проведення вчителями фізичного виховання локальних проєктів, які складаються зі змагань та освітніх лекцій про здоровий спосіб життя, запобіганню булінгу та дискримінації, вони отримали спортивний інвентар для своєї школи.

Умови участі:

Реєстрація на проєкт відкрита до 16 лютого 2020 року.

Подати анкету можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/login

Klitschko Foundation запрошує учнів до участі в проєкті «‎Обрії майбутнього»!

«‎Обрії майбутнього»  — філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях. Семінар реалізується в партнерстві з The Aspen Institute Kyiv.

Під час проєкту учасники обговорюють теми, які їх хвилюють: покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності тощо. Учасники заздалегідь отримують збірку матеріалів для попереднього ознайомлення з темами через класичні філософські тексти та біографії сучасних лідерів, разом з модераторами ведуть діалог, переглядають відео, аналізують матеріали, зустрічаються зі спікерами, які діляться своєю історією досягнень і поразок, розповідають про цінності і правила, якими керуються у житті, вчаться проводити власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

Умови участі:

Реєстрація на проєкт відкрита до 24 лютого 2020 року.

Участь можуть взяти учні віком 14-15 років, які навчаються у 10 класі.

Подати анкету можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/login