Візит до м. Хмельницький, щодо напрацювання майбутнього веломаршруту

22 січня, працівники Староушицької ОТГ на чолі з селищним головою Анатолий Тимчук здійснили робочий візит до м. Хмельницький, щоб обговорити вже існуючі напрацювання з розробки туристичних маршрутів з Сергій Толстіхін - експерт з розвитку територій. На зустрічі була присутня представниця туристичної агенції Байдак Тур Людмила Байдак, спільно з якою розробляємо маршрути на території нашої ОТГ для велотуристів, організованих груп дітей та дорослих, відновлюємо давні рецепти місцевої кухні та пригадуємо легенди нашого краю. Також було проведено зустріч із координатором Всеукраїнської ініціативи Активна Громада Хмельницького Yulia Mazur, після чого було підписано меморандум про співпрацю.

Староушицька громада володіє неймовірним природнім багатством – мальовничі береги р. Дністер, свіже повітря, екологічна продукція, вирощена на власній землі. Саме тому пріоритетним напрямком розвитку громади є розвиток туристичної галузі: визначення природних, історичних місць, які можуть стати туристичними об’єктами, створення нової та удосконалення існуючої туристичної інфраструктури, спільно з власниками місцевих «зелених» садиб та підприємцями розробка нових туристичних послуг