Кращі спортсмени за підсумками 2019 року

Вітаємо найкращих в районі юних спортсменів 2019 року Староушицького ліцею Левицьку Діану (ученицю 8 класу), Пільця Юрія (учня 9 класу), Братушка Данила (учня 11 класу) та їх тренера Крушевську Тетяну Володимирівну, що ввійшла до трійки кращих тренерів району за підсумками спортивного 2019 року!!!
Найкращі вітання шлемо і ветерану спорту Борчуку Валентину Кимовичу, який своєю працею та успіхами прославляв не один рік наш край на спортивних аренах!!!
24 січня у залі РЦКІМ "Розмай" нагородження проводили голова районної ради Віктор Кривак, керівник апарату РДА Віктор Гнатюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктор Дорож та директор районної ДЮСШ відділу освіти Олег Ковальчук у номінаціях.
Кращі спортсмени за підсумками 2019 року були нагородженні грошовими преміями.
Тож бажаємо юним спортсменам та тренерам нових здобутків, нових звершень та нових рекордів.