Відзначення ДНЯ СОБОРНОСТІ

Вже стало доброю традицією відзначення Дня Соборності України урочистими заходами, які проходять на межі двох областей – Хмельницької та Тернопільської. Цьогоріч символічна зустріч відбулася на мосту між с.Гусятин Чемеровецького району Хмельницької області та смт. Гусятин Тернопільської області.

22 січня, делегація Староушицької ОТГ взяла участь в обласних заходах з нагоди Дня Соборності України. У складі делегації були заступник голови ОТГ – Василь Горбняк, заступник голови з гуманітарних питань – Ігор Чорний, секретар Сатароушицької селищної ради – Лариса Розворук та спеціаліст ВОКТМС – Інна Думанська.
Участь в заходах взяли голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, голова обласної ради Михайло Загородний, від Тернопілля – голова облдержадміністрації Ігор Сопель та голова обласної ради Віктор Овчарук. Всього урочистості зібрали більше тисячі учасників з обидвох областей.