Привітання від голови Староушицької громади Анатолія Тимчука з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити нові умови для подальшого розвитку громади, поліпшення життя кожного з нас. Нехай Новий 2020 рік буде щедрим на цікаві плани, плідним на добрі справи, нові досягнення та перемоги.

Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

З повагою –  голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук