Нове обладнання в кабінетах Староушицького ліцею

Нове обладнання в кабінетах Староушицького ліцею.

Учні Староушицького ліцею навчаються працювати з новим обладнанням в кабінеті біології, а також з обладнанням в кабінетах хімії та географії, що було придбано селищною радою у співфінансуванні з обласним бюджетом (54,6 тис. грн. та 491,8 тис. грн. відповідно). Радіємо, що ліцеїсти мають можливість здобувати практичні навички на уроках з предметів природничого циклу

В кабінеті біології Староушицького ліцею, крім сучасної техніки, інтерактивної дошки, електронного вимірювального комплексу, з'явилося багато потрібних речей, які допоможуть учням опановувати програмовий матеріал.

Фото без опису  Фото без опису

Цього року вдалося оновити кілька кабінетів природничо-математичного циклу у Староушицькому ліцеї. Маємо надію, що такі перетворення до вподоби як вчителям, так і учням. Ось кабінет географії.
Спільними зусиллями селищної ради та працівників ліцею клас наповнився новою технікою, став світлим та затишним.

Фото без опису  Фото без опису