Жителя міста Кам’янця-Подільського, який вчиняв розпусні дії щодо малолітньої особи, засуджено.

  • 399

Фото без опису

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який вчиняв розпусні дії щодо малолітньої особи.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що житель міста Кам’янця-Подільського, якому на момент вчинення кримінального правопорушення виповнилось 63 роки, та який є відомим у місті ювеліром, художником, митцем з успішною трудовою діяльністю, улітку 2015 року будучи обізнаним про вік потерпілої, а саме в 2015 році їй виповнилось 13 років, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій запрошував малолітню до свого житла, де пропонував останній лягти в ліжко, знімав з неї одяг та нижню білизну і вчиняв розпусні дії фізичного характеру, які полягали в оголенні статевих органів та непристойних доторкуваннях, внаслідок чого порушив статеву недоторканість потерпілої, нормальний фізичний психічний і соціальний розвиток малолітньої. 

Під час досудового розслідування підозрюваний переховувався від органів досудового розслідування та упродовж 3 років перебував у міжнародному розшуку.

Компетентними органами Російської Федерації затримано підозрюваного та задоволено запит про його видачу для притягнення до кримінальної відповідальності.

            В липні 2019 року останнього доставлено до органів досудового розслідування, обрано судом запобіжний захід у виді тримання під вартою та, за результатами досудового розслідування, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженню направлено на розгляд до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

            Справа слухалась в закритому судовому засіданні.

            Обвинувачений свою вину визнав частково, та повідомив, що метою вчинення ним розпусних дій було мистецтво, так як потерпіла мала фактурну зовнішність, яка приваблювала його, як митця, що йому було необхідно для малювання картин.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 156 (розбещення мололітньої) Кримінального кодексу України.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.