10 та 12 грудня проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020».

проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020».

10 та 12 грудня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020».

Староушицьку селищну об’єднану територіальну громаду на конкурсі представляли вчителі початкових класів Грушківського ліцею Фартушняк Наталія Петрівна та Сосновська Людмила Вікторівна, вчитель історії Грушківського ліцею Сливчук Анатолій Анатолійович, вчитель хімії Грушківського ліцею Галампета Василина Анатоліївна та вчитель зарубіжної літератури Подільського ліцею Григор’єва Тетяна Анатоліївна. За результатами конкурсних випробувань визначені переможці та лауреат конкурсу:

- Диплом І ступеня – Григор’єва Т.А.,

- Диплом І ступеня – Галампета В.А.,

- Диплом лауреата – Сливчук А.А.