З 9-10 грудня у місті Львів проходив  форум "Децентралізація на практиці ІІ- вчимось один в одного".

В рамках Проекту Староушицька громада брала участь в презентації та обговоренні планів змін в громадах. Нашу громаду представляли начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради Наталія Бичок та діловод Староушицької селищної ради Маргарита Волошина. Більш як 10 громад чотирьох областей України презентували свої плани.

Форум відкрив виступ заступника Генерального Консула Республіки Польща у Львові Katarzyna Solek, яка підтримала учасників і особливо відмітила роль реформи децентралізації в Україні. Була проведена лекція професора Мирослава Marynowycza, ректора Українського католицького університета Львова, який розповів про важливість побудови суспільства довіри і відповідальності.

Під час заходу представники та представниці об’єднаних громад презентували плани змін розроблені у своїх громадах, з використанням досвіду здобутого під час проекту; презентували кроки, що вдалося зробити для реалізації планів змін. Обговорили  наскільки корисно і особливо важливо побудувати контакти і обмін досвідом, а також можливість розвивати свої знання і навики при підготовці пропозицій по проектам і підвищення кваліфікації для інвесторів.

Учасники мали можливість поспілкуватись з експертами різних напрямків:

- покращення інвестиційної привабливості;

- проектування громадського простору громади;

- інклюзивна оствіта;

- впровадження заходів енергоефективності на рівні громади;

- підвищення рівня прозорості місцевої влади.

Всі учасники обмінялися інформацією про цінний досвід з яким познайомилися під час  заходу проекту.