Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування у сесійній залі Будинку рад у Хмельницькому.

Напередодні свята Дня місцевого самоврядування, у сесійній залі Будинку рад у Хмельницькому, відбулися урочистості, де зібралися представники органів місцевого самоврядування усіх рівнів, хто представляє інтереси жителів усієї області у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечує позитивні зміни у суспільстві, гарантує стабільний розвиток рідного краю.
Під час вітального слова голова обласної ради Михайло Загородний висловив щирі слова подяки учасникам зібрання, а в їхній особі усім представникам місцевого самоврядування Хмельниччини за повсякденну нелегку працю у справі реформування та розвитку нашого регіону.

Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації був нагороджений голова Староушицької селищної ради Анатолій Тимчук за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування на Хмельниччині, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного, культурного розвитку області та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Щиро вітаємо Анатолія Сергійовича! Бажаємо невичерпної енергії і нових творчих звершень, реалізації всіх життєвих задумів!