Спортсмени Староушицької ОТГ, вихованці Кам'янець-Подільської районної ДЮСШ прийняли участь у відкритому турнірі Дунаєвецької ДЮСШ з легкоатлетичних стрибків. Наші спортсмени мали можливість прийняти участь зі стрибків у довжину, висоту та потрійному,в трьох вікових групах. На турнірі були представлені спортсмени Староконстянтинівської ДЮСШ, Дунаєвецької ДЮСШ, Кам'янець-Подільської ДЮСШ, Гуменецької ДЮСШ та Чортківської ДЮСШ. Наші діти виступили у всіх видах і гідно вибороли такі місця:

- Бойко Владислава 2008 і мол. - 2місце з потрійного стрибка та 3 місце зі стрибка в довжину .

- Заярнюк Марія 2008 і мол. -3 місце з потрійного стрибка.

- Кімаковський Марк 2006-2007р.н. -1 місце зі стрибків у висоту, 2 місце з потрійного стрибка та 2місце зі стрибків у довжину.

Пілець Юрій 2004-2005р.н. -1 місце з потрійного стрибка .

Вітаємо наших юних чемпіонів,учнів Староушицького та Грушківського ліцеїв, бажаємо успіхів та перемог!!!