З 25 -26 листопада, в м. Київ відбулися загальні Збори Асоціації об'єднаних територіальних громад.

З 25 - 26 листопада, в м. Київ відбулися загальні Збори Асоціації об'єднаних територіальних громад.

У заході взяли участь близько 150 голів об’єднаних громад. Серед учаників заходу був також голова  Староушицької громади Анатолій Тимчук.

Асоціація ОТГ набула статусу всеукраїнської! Три роки в режимі нон-стоп Асоціація об’єднаних територіальних громад спільно з партнерами та органами державної влади втілювала завдання реформи місцевого самоврядування.

І на сьогодні її членами є більше половини об’єднаних громад України. Це підтвердження того, що асоціація відповідає запитам громад, щодо захисту та відстоюванню їх інтересів на державному рівні, організації обміну досвідом та забезпечує якісну експертну підтримку діяльності муніципалітетів.

Завдяки довірі та підтримці її членів, а також численних партнерів Асоціація ОТГ перейшла на новий етап свого розвитку.

Успішні разом!!!

Захід проводився за підтримки SKL International.org.ua та DESPRO